ИСТОРІЯ ЛІКУВАННЯ
ОГЛЯД СВІТОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ
ЗАПИТАННЯ / ВІДПОВІДЬ
Технології
Технології

Стоматологічна клініка I - Dent використовується найсучасніші технології зі світу стоматології та найостанніші розробки в галузі протезування та імплантації зубів. Наші лікарі стежать за всіма новітніми розробками в стоматології, відвідуючи виставки та наукові конференції по всьому світу. Новітня оснащення і установи клініки I- Dent, високий професійний рівень досвідчених фахівців, дозволяють нам лікувати і вирішувати найскладніші стоматологічні проблеми пацієнтів.

ІМПЛАНТАЦІЯ

BIO-HORIZONS (США)

Коренеподібні імплантати з внутрішнім шестигранником унікальні завдяки запатентованій технології мікроканальців Laser-Lok і реверсивної контрфорсної різьбі.

Технологія Laser-lok

Laser-Lok - канальці розміром з клітину (шириною 8 і 12 мікрон), ідеально точно нанесені лазером на шийки імплантатів БіоГорізонт. В дентальної імплантології ця запатентована поверхня є унікальною. Laser-Lok - це єдина поверхню, стимулююча приростання ясен до імпланту, що сприяє збереженню стабільного рівня кістки. Ефективність Laser-Lok доведена численними клінічними і лабораторними дослідженнями, які проводились на протязі 15 років провідними університетами світу.

Зрозуміла розмітка хірургічного набору для коренеподібних імплантатів максимально спрощує роботу, а колірна кодування виключає помилковий вибір компонентів. На все свердла нанесено маркування для безпомилкової установки імплантатів над рівнем і на рівні гребеня.

Імплантати мають анатомічну корневідну форму. Доведено, що мікроканальци поверхні Laser-Lok сприяють Сполучнотканинний прикреплению.

Запатентована реверсивна контрфорсних різьба з широким і пологим напрямних краєм забезпечує велику площу контакту поверхні імплантату з кісткою, що покращує її функціональність, забезпечує рівномірний розподіл осьового навантаження і оптимальну початкову стабільність. Матеріал з сайту www.biohorizons.com.ua/

ХАРАКТЕРИСТИКА
AD
BG
Стандартизація iso 13485: iso 9001
Титановий сплав, ідеально біосумісний з кісткою
Гамма-стерилізація, подвійна стерильна упаковка
Індивідуальний номер кожного імплантанта
Схвалено для продажу в ЄС
Надійна остеоинтеграция (зрощення з кісткою)
Успіх приживлення
 97% 
99,2%
Поверхня 3D Active (багаторівнева мікропориста структура стимулює активне зростання кістки, швидше приживляється дозволяє раніше протезувати
Laser-Lok (приростають ясна забезпечуючи ідеальну естетику)
Коренеподібні імпланти з запатентованим контрфорсним різьбленням для негайного навантаження (можна відразу одягати коронку)

ПРОСТОТА. НАД. УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ.

Володіючи більш ніж 20-річним досвідом клінічних випробувань, які узагальнені більш ніж в 3000 незалежних наукових публікацій, компанія Straumann пропонує найбільш документовану, клінічно випробувану і перевірену практикою систему дентальной імплантації Straumann. Функціональність інновацій Straumann, будь то продукція або методи лікування, базується на простому принципі - все повинно відповідати наступним трьом основним вимогам: надійність, простота і універсальність

http://www.straumann.com/en/home/media/resources/videos.html

ТЕХНОЛОГІЯ A-PRF И I-PRF

Дана технологія дозволяє отримати бракуючі тканини, природний біоматеріал, з власної крові пацієнта, що дозволяє значно полегшити процес приживлення і в рази прискорити регенерацію.

Застосовується при:
  • Синус-ліфтинг
  • Імплантація
  • Кісткова пластика
  • Пародонтологія

Дослідження i-PRF ("i" - ін'єкційний) було направлено на отримання концентрату крові з дуже високим вмістом факторів росту, які, однак, згортаються через кілька хвилин після закінчення центрифугування. Цей "супер PRF" виготовляється в нових пробірках i-PRF, призначених спеціально для даного виду центрифугування. Застосування i-PRF перебуває тільки на початковому етапі, але вже зараз його результати, як в щелепно-лицевої хірургії, так і в регенеративній медицині, є дуже перспективними: ін'єкції в м'які тканини, щоб збільшити кровопостачання і, можливо, поліпшити біотип, просочування частинок кісткового матеріалу для згортання і отримання "твердого", цільного трансплантата. Користь згустку трансплантата також полягає в тому, щоб "обтесати" кістковий трансплантат і додати йому компактну форму. Протокол i-PRF - це справжня наукова і клінічна інновація, він дозволить багатьом практикуючим лікарям поліпшити результати в кістковій пластиці, плазмоліфтінга. Матеріал з сайту prf.com.ua


ХІРУРГІЯ

В клініці I- Dent використовується найдосконаліша і передова оптика для операцій від компанії Univet optical technologies, що дозволяє найкращим чином провести всі необхідні процедури і забезпечити додатковий комфорт нашим пацієнтам.

Фізіодіспенсер - забезпечує щадну роботу на кістки, за рахунок запрограмованої частоті оборотів і подачі стерильного фізрозчину для охолодження. Дана технологія забезпечує безпеку і комфорт для наших пацієнтів.